|
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras. Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang
Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!
MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
|
| |
| |
| LEADER_91 | Дата: Dushanba, 10.10.2011, 11:28 | Сообщение # 1326 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7288
Статус: 
| Mos emas baha kapalak mos
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Dushanba, 10.10.2011, 11:54 | Сообщение # 1327 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| mos MR_ORIFJON+QuVNoQ_QiZ=MOS
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Dushanba, 10.10.2011, 15:13 | Сообщение # 1328 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mosemas orif va wox mos
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Dushanba, 10.10.2011, 16:54 | Сообщение # 1329 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| mos emas MR_ORIFJON+QuVNoQ_QiZ=MOS
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Seshanba, 11.10.2011, 13:29 | Сообщение # 1330 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mosemas orif va wox mos
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Seshanba, 11.10.2011, 14:38 | Сообщение # 1331 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| mos emas kapalak+azik=mos
|
| |
| |
| MeN | Дата: Juma, 14.10.2011, 18:33 | Сообщение # 1332 |
|
Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 5
Статус: 
| Mosdir.
Baxt sevgimas baxt bu biz. Qachondir bir kun keladi......
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 15.10.2011, 12:16 | Сообщение # 1333 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| MR_ORIFJON+Oymomo qizi=MOS
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 09:44 | Сообщение # 1334 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Umuman mosemas orif va wox love
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:03 | Сообщение # 1335 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| mos= mosmas
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:19 | Сообщение # 1336 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mos dilwod dilim mos
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:20 | Сообщение # 1337 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| qanaqasiga mos
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:22 | Сообщение # 1338 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mos baxrom va nodira mos p.s flood qimen
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:22 | Сообщение # 1339 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| nima u flod
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:24 | Сообщение # 1340 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| P.sEtvotgan gapiz flood mavzuga oid post qoldrin yoki p.s qb yozin
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:26 | Сообщение # 1341 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| kapalak+azik=mos Добавлено (16.10.2011, 10:26) --------------------------------------------- shunaqami
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:30 | Сообщение # 1342 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mos emas azik va dilfuz mos p.s xa
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:31 | Сообщение # 1343 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| p.s man bilmasan urgatib turing flod qisam lsda eting
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:36 | Сообщение # 1344 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| P.s da etaman ili fludda
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| dj-bek | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 10:37 | Сообщение # 1345 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 45
Статус: 
| kapalak+azer=mos
doim olloh deb yawaw kere
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Yakshanba, 16.10.2011, 13:11 | Сообщение # 1346 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| mos dil+dilshod=mos
|
| |
| |
| SCARLET | Дата: Seshanba, 18.10.2011, 08:53 | Сообщение # 1347 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 812
Статус: 
| mos orif+shox mos
ban seni seviyorum ashkim...
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Seshanba, 18.10.2011, 11:36 | Сообщение # 1348 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| kapalak+azik=mos
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Seshanba, 18.10.2011, 13:11 | Сообщение # 1349 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mosemas azik va fariwtacha mos
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Seshanba, 18.10.2011, 18:35 | Сообщение # 1350 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| mos emas DIL+DILSHOD=mos
|
| |
| |