|
***FLOOD XONA***
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.
Marhamat sizlarga omad!
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:06 | Сообщение # 8401 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Voy maslahatni. Unaqa qimen yaxwi buladi hammasi
XxX
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:07 | Сообщение # 8402 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| nima maslahat bo'votti
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:08 | Сообщение # 8403 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Diyor mani etganimni qiling kam bumeysiz
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:11 | Сообщение # 8404 |
|
Группа: Удаленные
| e kesa keliyvusin dadam bola
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:13 | Сообщение # 8405 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Ha yana man alik wolkeram wotta fargona yaqin angrenga
XxX
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:13 | Сообщение # 8406 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Diyor leshni gapirsa ularni ham boshini yoringda
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:14 | Сообщение # 8407 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Ha yana bir narsa diyora rasm rostdan uziziki busa chiroyli chiqibdi sabzi rang yarawarkan
XxX
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:16 | Сообщение # 8408 |
|
Группа: Удаленные
| rasmmi
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:19 | Сообщение # 8409 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Ha rasm
XxX
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:23 | Сообщение # 8410 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| faqat yurak turibdiku
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:23 | Сообщение # 8411 |
|
Группа: Удаленные
| ha Alikdan yaxshi maslahat chiqarkan
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:23 | Сообщение # 8412 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Xammaga xayr. Ovqatlanib kiraman
XxX
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:24 | Сообщение # 8413 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| qayoqda do'stim
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:24 | Сообщение # 8414 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| rahmat yana variantla bor kerakmasmi
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:24 | Сообщение # 8415 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Nimaga yurak anuni kurmadizmi forumchilar rasmini man hatto kuchrib oldim
XxX
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:34 | Сообщение # 8416 |
|
Группа: Удаленные
| kerey bo'sa so'rarman
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:36 | Сообщение # 8417 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Diyor man kereysiz maslahat bermiman hammasi 100foiz foydali o'ylab kurin
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:37 | Сообщение # 8418 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| rasmni qanaq qo'yamila menga ham o'rgatingla
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 18:59 | Сообщение # 8419 |
|
Группа: Удаленные
| hm
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 19:00 | Сообщение # 8420 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| nima hm tarjima qivoring
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 19:01 | Сообщение # 8421 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| menga o'rgatingla rasm qo'yiwni. Yo Hm desam qo'yiladimi a?
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 19:08 | Сообщение # 8422 |
|
Группа: Удаленные
| e boshim og'rivotti man ketdim ,keyin kelaman
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 19:11 | Сообщение # 8423 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Diyor unaqa og'riydigan boshni otvoring
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 19:46 | Сообщение # 8424 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| xa otvoring
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| Men_Bu_Men | Дата: Dushanba, 02.01.2012, 21:00 | Сообщение # 8425 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 226
Статус: 
| salon kim bor
wWw.YaGoNa.Uz www.yagona.uz
|
| |
| |