|
1000 post yutib olishni hohliysizmi???
|
|
| MR_PRIKOL | Дата: Chorshanba, 04.01.2012, 09:50 | Сообщение # 1 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 389
Статус: 
| Salomcha hammaga kimda kim post yutib olishni hohlasa quydagi tanlov aynan siz uchun hosh bu oyinimiz shundan iboratki manashi bo'limda siz
post qoldirasiz kimda kim 2222 chi postni qoldirsa ochanga omadli ishtirokchiga 1000 ta post qoshib beriladi unda boshladik
haya bitta shart hech qanaqa ortiqcha gap bo'lmasin
bu oyinimisda uchta g'olib bo'ladi
I oringa 1000 post (2222)-postni qoldirgan
II oringa 500 post (666)-postni qoldirgan
III oringa 200 post (222)-postni qoldirgan qani unda boshladik
kulib yasha
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1101 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| nega topolmisan
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1102 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| mam topvomanku
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1103 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| sekinroq 1 minutda 2ta post qoldiring
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1104 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| ana
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1105 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| nega
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1106 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| postlarni baribir uchirishadi
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1107 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| mayli
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:41 | Сообщение # 1108 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| band ham olasiz
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:41 | Сообщение # 1109 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| bötta bal uchun öynalvotiku flod u.n emas
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:42 | Сообщение # 1110 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| agar davom etsayez ketma ket post qoldiruversayez Добавлено (06.01.2012, 12:42) --------------------------------------------- baribir mumkin emas
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:42 | Сообщение # 1111 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| Mayli nima xolasa wuni qilsin manga baribr
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:43 | Сообщение # 1112 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| majnun ketib qoldi
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:44 | Сообщение # 1113 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| qani
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:44 | Сообщение # 1114 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| yöqku
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1115 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| of buldi Добавлено (06.01.2012, 12:45) --------------------------------------------- xm
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1116 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| yozilada unda silayam tez tez
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1117 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| shunday
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1118 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| Qachon keladi qoganla
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1119 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| hech kim yo Добавлено (06.01.2012, 12:46) --------------------------------------------- bilmayman
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1120 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| xm
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1121 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| manam ketdim unda
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1122 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| zerikyapman
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1123 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| keyinro kelaman
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1124 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| mayli ok
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1125 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| manam zerikdim
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |