[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
1000 post yutib olishni hohliysizmi???
MR_PRIKOLДата: Chorshanba, 04.01.2012, 09:50 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 389
Статус: Оффлайн
Salomcha hammaga kimda kim post yutib olishni hohlasa quydagi tanlov aynan siz uchun hosh bu oyinimiz shundan iboratki manashi bo'limda siz

post qoldirasiz kimda kim 2222 chi postni qoldirsa ochanga omadli ishtirokchiga 1000 ta post qoshib beriladi unda boshladik

haya bitta shart hech qanaqa ortiqcha gap bo'lmasin


bu oyinimisda uchta g'olib bo'ladi

I oringa 1000 post (2222)-postni qoldirgan

II oringa 500 post (666)-postni qoldirgan

III oringa 200 post (222)-postni qoldirgan


qani unda boshladik


kulib yasha
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1101
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
nega topolmisan

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1102
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
mam topvomanku

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1103
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
sekinroq 1 minutda 2ta post qoldiring

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:39 | Сообщение # 1104
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
ana

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1105
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
nega

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1106
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
postlarni baribir uchirishadi

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:40 | Сообщение # 1107
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
mayli

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:41 | Сообщение # 1108
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
band ham olasiz

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:41 | Сообщение # 1109
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
bötta bal uchun öynalvotiku flod u.n emas

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:42 | Сообщение # 1110
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
agar davom etsayez ketma ket post qoldiruversayez

Добавлено (06.01.2012, 12:42)
---------------------------------------------
baribir mumkin emas


нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:42 | Сообщение # 1111
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
Mayli nima xolasa wuni qilsin manga baribr

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:43 | Сообщение # 1112
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
majnun ketib qoldi

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:44 | Сообщение # 1113
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
qani

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:44 | Сообщение # 1114
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
yöqku

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1115
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
of buldi

Добавлено (06.01.2012, 12:45)
---------------------------------------------
xm


нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1116
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
yozilada unda silayam tez tez

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:45 | Сообщение # 1117
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
shunday

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1118
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
Qachon keladi qoganla

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1119
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
hech kim yo

Добавлено (06.01.2012, 12:46)
---------------------------------------------
bilmayman


нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:46 | Сообщение # 1120
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
xm

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1121
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
manam ketdim unda

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1122
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
zerikyapman

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1123
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
keyinro kelaman

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1124
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
mayli ok

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 12:47 | Сообщение # 1125
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
manam zerikdim

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
Поиск: