|
1000 post yutib olishni hohliysizmi???
|
|
| MR_PRIKOL | Дата: Chorshanba, 04.01.2012, 09:50 | Сообщение # 1 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 389
Статус: 
| Salomcha hammaga kimda kim post yutib olishni hohlasa quydagi tanlov aynan siz uchun hosh bu oyinimiz shundan iboratki manashi bo'limda siz
post qoldirasiz kimda kim 2222 chi postni qoldirsa ochanga omadli ishtirokchiga 1000 ta post qoshib beriladi unda boshladik
haya bitta shart hech qanaqa ortiqcha gap bo'lmasin
bu oyinimisda uchta g'olib bo'ladi
I oringa 1000 post (2222)-postni qoldirgan
II oringa 500 post (666)-postni qoldirgan
III oringa 200 post (222)-postni qoldirgan qani unda boshladik
kulib yasha
|
| |
| |
| BORIYA | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:26 | Сообщение # 1651 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: 
| onasi y6 4unki siz borsiz asalim 6ziz zerikmadizmi
[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu biroq, Muxabbatning qadriga yetmoq yaxshiroq, [/red]
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:26 | Сообщение # 1652 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| mana yozyapmiza
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1653 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Mani zaryadim ochyapdi kiraman hozir
XxX
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1654 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Alik meni ularga rahmim keladi agar iloji bulganda shunaqa ovchilarni tazirini berardim
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1655 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| ok majnun
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1656 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Yu jonim zeriktirmayapsizku
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1657 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
|
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1658 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
|
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1659 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
|
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1660 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| ovga chiqmagansizda agar bir marta ovga chiqsayez keyin Boryaga ovga obor deysiz
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1661 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Yozila bulmasa ketib qolaman hech kim yuqku
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1662 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Alik rahmat maslaxatiz u.n
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1663 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Borya men ayiq otaman qani qatda ayiq bor diysiz Nafos
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1664 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
|
|
| |
| |
| BORIYA | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1665 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: 
| axa mani xam raxmim keladi lekin ilojim yoq otiwim kerak
[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu biroq, Muxabbatning qadriga yetmoq yaxshiroq, [/red]
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1666 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| tug'ri
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:31 | Сообщение # 1667 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Alik uzr ayiqni urnida uzizni tasavur qilib kuring
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1668 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| hech narsa qimeydi
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1669 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Nega ilojiz yuq ekan a
|
| |
| |
| BORIYA | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1670 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: 
| axa ayiq xafli bita 6qa 6lmedi urto 6zizga xamla qiladi yaqinlawez bunaqasi bowimdan 6tgan
[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu biroq, Muxabbatning qadriga yetmoq yaxshiroq, [/red]
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1671 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
|
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:33 | Сообщение # 1672 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| hayot qonuni shunday
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:33 | Сообщение # 1673 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xm men ketdim
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:34 | Сообщение # 1674 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| bilaman ayiqni daraxtga qochsayez daraxtga ham chiqadi ayiq
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| BORIYA | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:34 | Сообщение # 1675 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: 
| jonim 6wa siz etvogan ayiqlar newta odamdi yevoradi asalim wuning u4un otiw kerak ulardi Добавлено (06.01.2012, 16:34) --------------------------------------------- jonim 6wa siz etvogan ayiqlar newta odamdi yevoradi asalim wuning u4un otiw kerak ulardi
[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu biroq, Muxabbatning qadriga yetmoq yaxshiroq, [/red]
|
| |
| |