[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
1000 post yutib olishni hohliysizmi???
MR_PRIKOLДата: Chorshanba, 04.01.2012, 09:50 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 389
Статус: Оффлайн
Salomcha hammaga kimda kim post yutib olishni hohlasa quydagi tanlov aynan siz uchun hosh bu oyinimiz shundan iboratki manashi bo'limda siz

post qoldirasiz kimda kim 2222 chi postni qoldirsa ochanga omadli ishtirokchiga 1000 ta post qoshib beriladi unda boshladik

haya bitta shart hech qanaqa ortiqcha gap bo'lmasin


bu oyinimisda uchta g'olib bo'ladi

I oringa 1000 post (2222)-postni qoldirgan

II oringa 500 post (666)-postni qoldirgan

III oringa 200 post (222)-postni qoldirgan


qani unda boshladik


kulib yasha
 
BORIYAДата: Juma, 06.01.2012, 16:26 | Сообщение # 1651
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: Оффлайн
onasi y6 4unki siz borsiz asalim
6ziz zerikmadizmi


[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu
biroq, Muxabbatning qadriga
yetmoq yaxshiroq,
[/red]
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:26 | Сообщение # 1652
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
mana yozyapmiza

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1653
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Mani zaryadim ochyapdi kiraman hozir

XxX
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1654
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Alik meni ularga rahmim keladi agar iloji bulganda shunaqa ovchilarni tazirini berardim

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:27 | Сообщение # 1655
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
ok majnun

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1656
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Yu jonim zeriktirmayapsizku

 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1657
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
cry

 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:28 | Сообщение # 1658
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
cry

 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1659
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
cry

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1660
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
ovga chiqmagansizda agar bir marta ovga chiqsayez keyin Boryaga ovga obor deysiz

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:29 | Сообщение # 1661
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Yozila bulmasa ketib qolaman hech kim yuqku

 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1662
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Alik rahmat maslaxatiz u.n

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1663
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
Borya men ayiq otaman qani qatda ayiq bor diysiz Nafos

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1664
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
cry

 
BORIYAДата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1665
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: Оффлайн
axa mani xam raxmim keladi lekin ilojim yoq otiwim kerak

[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu
biroq, Muxabbatning qadriga
yetmoq yaxshiroq,
[/red]
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:30 | Сообщение # 1666
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
tug'ri

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:31 | Сообщение # 1667
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Alik uzr ayiqni urnida uzizni tasavur qilib kuring

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1668
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
hech narsa qimeydi

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1669
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Nega ilojiz yuq ekan a

 
BORIYAДата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1670
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: Оффлайн
axa ayiq xafli bita 6qa 6lmedi urto 6zizga xamla qiladi yaqinlawez bunaqasi bowimdan 6tgan

[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu
biroq, Muxabbatning qadriga
yetmoq yaxshiroq,
[/red]
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:32 | Сообщение # 1671
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
cry

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:33 | Сообщение # 1672
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
hayot qonuni shunday

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 16:33 | Сообщение # 1673
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xm men ketdim

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:34 | Сообщение # 1674
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
bilaman ayiqni daraxtga qochsayez daraxtga ham chiqadi ayiq

нет девушик-нет проблим
 
BORIYAДата: Juma, 06.01.2012, 16:34 | Сообщение # 1675
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: Оффлайн
jonim 6wa siz etvogan ayiqlar newta odamdi yevoradi asalim wuning u4un otiw kerak ulardi

Добавлено (06.01.2012, 16:34)
---------------------------------------------
jonim 6wa siz etvogan ayiqlar newta odamdi yevoradi asalim wuning u4un otiw kerak ulardi


[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu
biroq, Muxabbatning qadriga
yetmoq yaxshiroq,
[/red]
 
Поиск: