[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras.
Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang


Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!


MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
 
TEKTONIKДата: Shanba, 12.11.2011, 02:17 | Сообщение # 1426
๑۩۞۩๑TEKTONIK๑۩۞۩๑
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 705
Статус: Оффлайн
mos

 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 11:59 | Сообщение # 1427
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
man oybek mos


oybek aka sizi sevaman
 
MR_ORIFJONДата: Shanba, 12.11.2011, 12:28 | Сообщение # 1428
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: Оффлайн
Mos
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:29 | Сообщение # 1429
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
Orifjon shoxsanam mos


oybek aka sizi sevaman
 
-=OYBEK=-Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:35 | Сообщение # 1430
Группа: Удаленные





shoxista +oybek=bizam mosmi
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:36 | Сообщение # 1431
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
mosda alabtta
sevgi muxabbat mosmi



oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:45 | Сообщение # 1432
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:45 | Сообщение # 1433
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
man oybek


oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:47 | Сообщение # 1434
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos judayam

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
-=OYBEK=-Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:47 | Сообщение # 1435
Группа: Удаленные





mos
gulim va men mos
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:48 | Сообщение # 1436
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:49 | Сообщение # 1437
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
mos
kashsheycham va jodugar



oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:50 | Сообщение # 1438
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos judayam
jodugarmas yalmog'iz


boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:53 | Сообщение # 1439
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
p.s jodugar man kashsheycham oybek


oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:54 | Сообщение # 1440
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:55 | Сообщение # 1441
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
p.s juftlik qani


oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:55 | Сообщение # 1442
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
yuq yangiman

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:56 | Сообщение # 1443
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
orifjon shoxsanam
man xam yangiman lekin yozishsiz shart



oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 12:58 | Сообщение # 1444
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos qizla bömasa mandami ayb

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:00 | Сообщение # 1445
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
ibi o'lay allox taolo xammani mos qilib yaratgan


oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 13:01 | Сообщение # 1446
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
axa man özi dod.uzdan keldim

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:02 | Сообщение # 1447
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
hm
oybek shoxista



oybek aka sizi sevaman
 
sarkorДата: Shanba, 12.11.2011, 13:02 | Сообщение # 1448
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: Оффлайн
mos

boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
 
shoxista_17Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:03 | Сообщение # 1449
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
orifjon shoxsanam


oybek aka sizi sevaman
 
-=OYBEK=-Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:04 | Сообщение # 1450
Группа: Удаленные





mos
 
Поиск: