|
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras. Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang
Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!
MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
|
| |
| |
| TEKTONIK | Дата: Shanba, 12.11.2011, 02:17 | Сообщение # 1426 |
 ๑۩۞۩๑TEKTONIK๑۩۞۩๑
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 705
Статус: 
| mos
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 11:59 | Сообщение # 1427 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| man oybek mos
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:28 | Сообщение # 1428 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| Mos
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:29 | Сообщение # 1429 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| Orifjon shoxsanam mos
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| -=OYBEK=- | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:35 | Сообщение # 1430 |
|
Группа: Удаленные
| shoxista +oybek=bizam mosmi
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:36 | Сообщение # 1431 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mosda alabtta sevgi muxabbat mosmi
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:45 | Сообщение # 1432 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:45 | Сообщение # 1433 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| man oybek
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:47 | Сообщение # 1434 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos judayam
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| -=OYBEK=- | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:47 | Сообщение # 1435 |
|
Группа: Удаленные
| mos gulim va men mos
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:48 | Сообщение # 1436 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:49 | Сообщение # 1437 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mos kashsheycham va jodugar
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:50 | Сообщение # 1438 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos judayam jodugarmas yalmog'iz
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:53 | Сообщение # 1439 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| p.s jodugar man kashsheycham oybek
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:54 | Сообщение # 1440 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:55 | Сообщение # 1441 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| p.s juftlik qani
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:55 | Сообщение # 1442 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| yuq yangiman
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:56 | Сообщение # 1443 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| orifjon shoxsanam man xam yangiman lekin yozishsiz shart
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 12:58 | Сообщение # 1444 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos qizla bömasa mandami ayb
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:00 | Сообщение # 1445 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| ibi o'lay allox taolo xammani mos qilib yaratgan
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:01 | Сообщение # 1446 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| axa man özi dod.uzdan keldim
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:02 | Сообщение # 1447 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| hm oybek shoxista
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| sarkor | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:02 | Сообщение # 1448 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 110
Статус: 
| mos
boshing osmonga yetsa ham oyog'ing yerdan uzulmasin
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:03 | Сообщение # 1449 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| orifjon shoxsanam
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| -=OYBEK=- | Дата: Shanba, 12.11.2011, 13:04 | Сообщение # 1450 |
|
Группа: Удаленные
| mos
|
| |
| |