[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras.
Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang


Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!


MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
 
Sherzod_230688Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:12 | Сообщение # 1476
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
๑•GนLi•๑ + Rameo mos

SEV.UZ
 
rameoni_singlisiДата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:22 | Сообщение # 1477
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: Оффлайн
juda mos
 
Sherzod_230688Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:23 | Сообщение # 1478
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
men va yagona.uz mos

SEV.UZ
 
rameoni_singlisiДата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:39 | Сообщение # 1479
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: Оффлайн
sherzod va yagona qiz mos
 
TEKTONIKДата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:40 | Сообщение # 1480
๑۩۞۩๑TEKTONIK๑۩۞۩๑
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 705
Статус: Оффлайн
๑•GนLi•๑ ==> sherzod => mossss

 
shoxista_17Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 15:16 | Сообщение # 1481
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
=๑•GนLi•๑]p.s Unaqa nick yög'u romeo va Shohista_17 ana
bo'lishi mumkin emas nono
OYBEK& SHOXISTA=LOVE heart love



oybek aka sizi sevaman
 
RameoДата: Yakshanba, 13.11.2011, 17:58 | Сообщение # 1482
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: Оффлайн
mos

rameo va julietta
 
shoxista_17Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:01 | Сообщение # 1483
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
Rameo sevgani mos


oybek aka sizi sevaman
 
RameoДата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:02 | Сообщение # 1484
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: Оффлайн
rameo +shohista =love

rameo va julietta
 
shoxista_17Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:18 | Сообщение # 1485
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
mos emas
Oybek shoxista



oybek aka sizi sevaman
 
Sherzod_230688Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:19 | Сообщение # 1486
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
salom

SEV.UZ
 
shoxista_17Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:20 | Сообщение # 1487
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
p.s ibi o'lay xatoku wacko


oybek aka sizi sevaman
 
๑•GนLi•๑Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 22:55 | Сообщение # 1488
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: Оффлайн
Sherzod_230688 shoxista_17 Love


ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
 
rameoni_singlisiДата: Yakshanba, 13.11.2011, 22:56 | Сообщение # 1489
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: Оффлайн
Guli va rameo mos
 
๑•GนLi•๑Дата: Dushanba, 14.11.2011, 02:01 | Сообщение # 1490
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: Оффлайн
ne-a

rameoni_singlisi va ๑•GนLi•๑
smile



ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
 
shoxista_17Дата: Dushanba, 14.11.2011, 11:40 | Сообщение # 1491
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
๑•GนLi•๑ [Вчера, 22:55]
Sherzod_230688 shoxista_17 Love yoq
Oybek shoxista



oybek aka sizi sevaman
 
rameoni_singlisiДата: Dushanba, 14.11.2011, 11:43 | Сообщение # 1492
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: Оффлайн
ELYOR VA SHOXISTA MOS
 
shoxista_17Дата: Dushanba, 14.11.2011, 11:44 | Сообщение # 1493
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
ELYOR kim ekan a ah cupid
OYBEK SHOXISTA_17



oybek aka sizi sevaman
 
๑•GนLi•๑Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:05 | Сообщение # 1494
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: Оффлайн
wohsanam va yagona admin


ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
 
shoxista_17Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:06 | Сообщение # 1495
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
mos
GULI FAMEO brows cupid



oybek aka sizi sevaman
 
๑•GนLi•๑Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:09 | Сообщение # 1496
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: Оффлайн
no

man va o'zimmi sevgilim :sh:



ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
 
shoxista_17Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:10 | Сообщение # 1497
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
man va Oybek


oybek aka sizi sevaman
 
rameoni_singlisiДата: Dushanba, 14.11.2011, 12:10 | Сообщение # 1498
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: Оффлайн
oybek shoxista
 
shoxista_17Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:11 | Сообщение # 1499
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: Оффлайн
mosda


oybek aka sizi sevaman
 
๑•GนLi•๑Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:12 | Сообщение # 1500
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: Оффлайн
mos
oybek woxista



ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
 
Поиск: