|
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras. Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang
Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!
MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:12 | Сообщение # 1476 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| ๑•GนLi•๑ + Rameo mos
SEV.UZ
|
| |
| |
| rameoni_singlisi | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:22 | Сообщение # 1477 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: 
| juda mos
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:23 | Сообщение # 1478 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| men va yagona.uz mos
SEV.UZ
|
| |
| |
| rameoni_singlisi | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:39 | Сообщение # 1479 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: 
| sherzod va yagona qiz mos
|
| |
| |
| TEKTONIK | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 14:40 | Сообщение # 1480 |
 ๑۩۞۩๑TEKTONIK๑۩۞۩๑
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 705
Статус: 
| ๑•GนLi•๑ ==> sherzod => mossss
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 15:16 | Сообщение # 1481 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| =๑•GนLi•๑]p.s Unaqa nick yög'u romeo va Shohista_17 ana bo'lishi mumkin emas OYBEK& SHOXISTA=LOVE
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| Rameo | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 17:58 | Сообщение # 1482 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| mos
rameo va julietta
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:01 | Сообщение # 1483 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| Rameo sevgani mos
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| Rameo | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:02 | Сообщение # 1484 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| rameo +shohista =love
rameo va julietta
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:18 | Сообщение # 1485 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mos emas Oybek shoxista
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:19 | Сообщение # 1486 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| salom
SEV.UZ
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 18:20 | Сообщение # 1487 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| p.s ibi o'lay xatoku
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 22:55 | Сообщение # 1488 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| Sherzod_230688 shoxista_17 Love
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| rameoni_singlisi | Дата: Yakshanba, 13.11.2011, 22:56 | Сообщение # 1489 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: 
| Guli va rameo mos
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 02:01 | Сообщение # 1490 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| ne-a
rameoni_singlisi va ๑•GนLi•๑
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 11:40 | Сообщение # 1491 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| ๑•GนLi•๑ [Вчера, 22:55] Sherzod_230688 shoxista_17 Love yoq Oybek shoxista
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| rameoni_singlisi | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 11:43 | Сообщение # 1492 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: 
| ELYOR VA SHOXISTA MOS
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 11:44 | Сообщение # 1493 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| ELYOR kim ekan a OYBEK SHOXISTA_17
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:05 | Сообщение # 1494 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| wohsanam va yagona admin
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:06 | Сообщение # 1495 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mos GULI FAMEO
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:09 | Сообщение # 1496 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
|
man va o'zimmi sevgilim :sh:
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:10 | Сообщение # 1497 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| man va Oybek
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| rameoni_singlisi | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:10 | Сообщение # 1498 |
 Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 302
Статус: 
| oybek shoxista
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:11 | Сообщение # 1499 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mosda
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Dushanba, 14.11.2011, 12:12 | Сообщение # 1500 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| mos oybek woxista
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |