|
♥ ♥ ♥ ღ★ LOVE ღ★ ♥ ♥ ♥
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Payshanba, 28.07.2011, 06:39 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Siz shu mavzuda userlarimiz ichidan o'ziz mos deb xisoblagan 2 tasini yozib qoldiras. Keyingi user o'zidan oldingi juftlik qanchalar mos ekanligi yozib keyin o'zi ham juftlik yo'zadi Boshladik shu tariqa davom etasizlar mavzudan tashqari qost quyganda P.S quyishni unutmang
Ogohlantirish: Flood va faqatgina mos deb yozilgan postlar o'chirilib, ogohlantirishlarga qaramay mavzuga oid post yozmaganga ogohlantirish beriladi!
MOS MOS dib yozuvirmela baribir uchiriladi
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Seshanba, 15.11.2011, 16:37 | Сообщение # 1526 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| shoxista_17 + Rameo
SEV.UZ
|
| |
| |
|
| Rameo | Дата: Seshanba, 15.11.2011, 21:13 | Сообщение # 1528 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| mos
rameo va julietta
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Seshanba, 15.11.2011, 23:10 | Сообщение # 1529 |
|
Группа: Удаленные
| mos Rameo va sevgilisi
|
| |
| |
| Rameo | Дата: Seshanba, 15.11.2011, 23:14 | Сообщение # 1530 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| diyora rameo chi
rameo va julietta
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 00:14 | Сообщение # 1531 |
|
Группа: Удаленные
| yoq
Сообщение отредактировал DIYORA - Chorshanba, 16.11.2011, 00:16 |
| |
| |
| Rameo | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 00:15 | Сообщение # 1532 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| hm nega p.s
rameo va julietta
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 00:19 | Сообщение # 1533 |
|
Группа: Удаленные
| yo'q dedimku bo'ldida endi
|
| |
| |
| Rameo | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 00:45 | Сообщение # 1534 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 347
Статус: 
| mos
rameo va julietta
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 09:43 | Сообщение # 1535 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| Oybek Shaxnoza mos
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| Shaxzoda | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 11:20 | Сообщение # 1536 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 46
Статус: 
| p.s man xali yangiman bilmayman
sevib sevilib yasha
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 11:23 | Сообщение # 1537 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mos Oybek va Shaxnoza
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 14:28 | Сообщение # 1538 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Mos dilim va dilwod mos
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Chorshanba, 16.11.2011, 14:34 | Сообщение # 1539 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mos Orif Shoxsanam
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 00:12 | Сообщение # 1540 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| Mos
tektonik kapalak
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 08:26 | Сообщение # 1541 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| shoxista_17+OYBEK=MOS
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 09:59 | Сообщение # 1542 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| mosda ORIFJON SHOXSANAM
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |
| -=OYBEK=- | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 17:45 | Сообщение # 1543 |
|
Группа: Удаленные
| [1535] shoxista_17 [Вчера, 09:43] Oybek Shaxnoza mos tushun madim senga gulim nima bu a
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 21:49 | Сообщение # 1544 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| shoxista_17+OYBEK=MOS
|
| |
| |
| ๑•GนLi•๑ | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 23:11 | Сообщение # 1545 |
|
Gulixon
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 336
Статус: 
| Orifjon va woxsanam
 ChiNaKaM SeVisH o'Zi HaQiDa o'YlaShNi uNuTiShDiR. . .
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Payshanba, 17.11.2011, 23:30 | Сообщение # 1546 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| shoxista_17+OYBEK=MOS
|
| |
| |
| TEKTONIK | Дата: Juma, 18.11.2011, 00:25 | Сообщение # 1547 |
 ๑۩۞۩๑TEKTONIK๑۩۞۩๑
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 705
Статус: 
| Шохиста = ойбек мос
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Juma, 18.11.2011, 01:47 | Сообщение # 1548 |
|
Группа: Удаленные
| Mos
tektonik kapalak
|
| |
| |
| tungi_kapalak | Дата: Juma, 18.11.2011, 03:48 | Сообщение # 1549 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 46
Статус: 
| bilmadim
tungi kapalak
|
| |
| |
| shoxista_17 | Дата: Juma, 18.11.2011, 12:25 | Сообщение # 1550 |
|
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2129
Статус: 
| ORIFJON SHOXSANAM p.s bilmadim emas mos mosmas deyish kk tungi_kapalak
oybek aka sizi sevaman
|
| |
| |