[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
***FLOOD XONA***
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.


Marhamat sizlarga omad!
 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:33 | Сообщение # 1276
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
Bobur hohlaseyiz ishoning ishonmaseyiz o'ziz bilas

 
Sherzod_230688Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:33 | Сообщение # 1277
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
xa Bobur

SEV.UZ
 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:34 | Сообщение # 1278
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
8 yoki 9avgust yozudizu shoxsanam

Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:34 | Сообщение # 1279
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
1275] $_B_o_B_u_R_$ [Сегодня, 15:33]
Tug'ulgan kunda bowqa chislo yozgansizu

profilimga qareng 13-avgust yozilgan

Добавлено (13.08.2011, 15:34)
---------------------------------------------
kimdur bilan adashtiryapsiz


 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:34 | Сообщение # 1280
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Salom deganimga xech nima dimadiz wunga sher didim

Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
Sherzod_230688Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:34 | Сообщение # 1281
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
Dilpiz tema ochyapdi

SEV.UZ
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 15:35 | Сообщение # 1282
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Shox kotta qiz bo'gin tabrikliman hamma niyatlaringa yetgin dugonajon

Добавлено (13.08.2011, 15:35)
---------------------------------------------
Shox kotta qiz bo'gin tabrikliman hamma niyatlaringa yetgin dugonajon


 
Sherzod_230688Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:35 | Сообщение # 1283
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
Dil ochdizmi

SEV.UZ
 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:37 | Сообщение # 1284
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Wunaqa wekilli

Добавлено (13.08.2011, 15:37)
---------------------------------------------
Shoxsanamxon tug'ulgan kuniz muborak bölsin dunyodagi barcha ezgu tilaklarni tiliman


Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:38 | Сообщение # 1285
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
Dil chiroyli tilaklar uchun raxmat

Добавлено (13.08.2011, 15:38)
---------------------------------------------
Bobur raxmat endi ishondizmi


 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:39 | Сообщение # 1286
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Shoxsanam qanaqa sovg'a yoqadi man ketvomman

Добавлено (13.08.2011, 15:39)
---------------------------------------------
Hm


Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 15:40 | Сообщение # 1287
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Tema ochdim sher o'ziz rang bervorin teldamande

 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:41 | Сообщение # 1288
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
Bobur xm sovg'a shart emas o'ziz keluring

 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:45 | Сообщение # 1289
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Bir narsa o.b boraman u sizga albatta yoqadi unda man ketdim uyizga

Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:46 | Сообщение # 1290
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
BARCHANGIZGA KATTA RAXMAT

Добавлено (13.08.2011, 15:46)
---------------------------------------------
Bobur yo'lga chiqdizmi


 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:46 | Сообщение # 1291
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Sog' bulin siz bundanda köpiga arzisiz

Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 15:48 | Сообщение # 1292
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Xm hammaga hayr yaxshi qolila man bowqa joylani aylanib keli

 
ShOhSaNaMДата: Shanba, 13.08.2011, 15:50 | Сообщение # 1293
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: Оффлайн
Dil mayli yana bir bor raxmat ishlarizga omad

 
Sherzod_230688Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:50 | Сообщение # 1294
Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: Оффлайн
Dil temazni ko'ringchi

SEV.UZ
 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:51 | Сообщение # 1295
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Voy döst qatga

Добавлено (13.08.2011, 15:51)
---------------------------------------------
Ok yaxwi borin


Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 15:53 | Сообщение # 1296
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Sher rahmat chiroyli chiqibdi

Добавлено (13.08.2011, 15:53)
---------------------------------------------
Ok hammaga hayr kechqurun kelaman bolajonla


 
$_B_o_B_u_R_$Дата: Shanba, 13.08.2011, 15:53 | Сообщение # 1297
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 243
Статус: Оффлайн
Böpti döst gaplawguncha

Gapingga javob bersang gapir bumasa gapirma.
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 15:57 | Сообщение # 1298
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Ketgim kemayapti ishim borde a mayli kettim

 
kapalakДата: Shanba, 13.08.2011, 16:00 | Сообщение # 1299
Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: Оффлайн
Hammaga salom

FORUM QIROLICHASI
 
QuVNoQ_QiZДата: Shanba, 13.08.2011, 16:01 | Сообщение # 1300
ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: Оффлайн
Mumtozim boya qatga ketib qoldiz uwandan beri wo'ttaman endi chiqmoqchiman

 
Поиск: