|
***FLOOD XONA***
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.
Marhamat sizlarga omad!
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:03 | Сообщение # 1301 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Uyga mexmon kelib qoldi wuga kiromadim dilim voy ketmen mani tawab
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:03 | Сообщение # 1302 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| qochoq qiz qayerga
SEV.UZ
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:05 | Сообщение # 1303 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Qalesiz sher Добавлено (13.08.2011, 16:05) --------------------------------------------- Dilim ketdila bowqa sayga
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:06 | Сообщение # 1304 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| Mumtozabegim slaomcha qalesiz
|
| |
| |
| Sherzod_230688 | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:07 | Сообщение # 1305 |
 Майор
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 4702
Статус: 
| men zo'r o'zis tinchmi ketib qomang men xo uni topib kelaman
SEV.UZ
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:08 | Сообщение # 1306 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Sinijonim qalesiz tug'ulgan kuniz b.n sher ok
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:12 | Сообщение # 1307 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| men yaxshi raxmat o'ziz qalesiz
|
| |
| |
| QuVNoQ_QiZ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:13 | Сообщение # 1308 |
 ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: 
| Mana keldm uyoqlada hichkim yo'g'akan
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:14 | Сообщение # 1309 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Dilim kelin biz ketganimizdan keyin fayz ham ketdi uwa saytdan Добавлено (13.08.2011, 16:14) --------------------------------------------- Shoxsanam man zur raxmat
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| QuVNoQ_QiZ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:15 | Сообщение # 1310 |
 ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: 
| Mumtozim nega uyoga kirmi qo'ydiz
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:19 | Сообщение # 1311 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| 1 2tala gapirdide nervimga tegib botga xam kelib gapirvotti goxida kiraman Добавлено (13.08.2011, 16:19) --------------------------------------------- Barakasi ketibdi u saytti xam oxirgi marta qarganimga faolla kam
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| QuVNoQ_QiZ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:20 | Сообщение # 1312 |
 ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: 
| Xm man harkuni kirvomman rostanam odam kamaygan
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:21 | Сообщение # 1313 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Ha wunqa leyla xam ketdimi
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| QuVNoQ_QiZ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:21 | Сообщение # 1314 |
 ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: 
| Xm leyla blokda
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:23 | Сообщение # 1315 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Voy nme kim qildi
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| QuVNoQ_QiZ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:25 | Сообщение # 1316 |
 ForuM MaLiKaSi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 3354
Статус: 
| Orif leylani profilidan kirib saytni buzgandi wunga leylaga ban beriwgan
|
| |
| |
| kapalak | Дата: Shanba, 13.08.2011, 16:35 | Сообщение # 1317 |
 Sayt qirolichasi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 10099
Статус: 
| Axa xozi leyla yöda Добавлено (13.08.2011, 16:35) --------------------------------------------- Dilim xayr man ketdim iw chiqib qoldi
FORUM QIROLICHASI
|
| |
| |
| __NeViDeM__ | Дата: Shanba, 13.08.2011, 18:45 | Сообщение # 1318 |
 злой модер
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1236
Статус: 
| xm
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:37 | Сообщение # 1319 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| salomchalar
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:46 | Сообщение # 1320 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| alikchalar
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:48 | Сообщение # 1321 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| qalesiz bormisiz
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:48 | Сообщение # 1322 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| xa borman ozizchi
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:50 | Сообщение # 1323 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| men ertalabdan beri shettamanu tel qilsa ko'targiz kelmidi mendan zerikdizmi diyman
|
| |
| |
| MR_ORIFJON | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:52 | Сообщение # 1324 |
|
Sayt Prezidenti
Группа: Sayt Prezidenti ( SP)
Сообщений: 5766
Статус: 
| yo tel qilsam ochiq ekan keyin uxlab qolibman
|
| |
| |
| ShOhSaNaM | Дата: Shanba, 13.08.2011, 19:53 | Сообщение # 1325 |
 Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 4495
Статус: 
| hechamde menga tel qilganiz yo' uyquchi uyquchi uyquchi uyquchi
|
| |
| |