[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
***FLOOD XONA***
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.


Marhamat sizlarga omad!
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 14:10 | Сообщение # 8626
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Zerikishlar yuqmi

 
DIYORAДата: Juma, 06.01.2012, 14:18 | Сообщение # 8627
Группа: Удаленные





yo' o'zizda nima gap
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 14:23 | Сообщение # 8628
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xa yaxshi bizada tinchlik Diyora qaerliksiz

 
DAVRONДата: Juma, 06.01.2012, 14:31 | Сообщение # 8629
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Salom diyora qanisiz savol bor sizga

Добавлено (06.01.2012, 14:31)
---------------------------------------------
Diyoraaa

Добавлено (06.01.2012, 14:31)
---------------------------------------------
Diyoraaaaaa


XxX
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 14:31 | Сообщение # 8630
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Diyora ketib qoldizmi

 
DAVRONДата: Juma, 06.01.2012, 14:33 | Сообщение # 8631
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Manimcha ketgan

XxX
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 14:37 | Сообщение # 8632
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xa ketib qoldila shekilli

 
DIYORAДата: Juma, 06.01.2012, 14:54 | Сообщение # 8633
Группа: Удаленные





yo ketmadim
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 14:55 | Сообщение # 8634
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xa shu yerdamisiz indamaganizga ketib qolgan busa kerak degandik

 
Real_Madrid_FcДата: Juma, 06.01.2012, 14:56 | Сообщение # 8635
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2760
Статус: Оффлайн
Asalamu ALAYKUM JUM'A AYYOMILAR MUBARAK DO'STLARIM .

REAL MADRID FC
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 15:26 | Сообщение # 8636
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xm rahmat uzizga ham

 
DIYORAДата: Juma, 06.01.2012, 15:51 | Сообщение # 8637
Группа: Удаленные





Ibrohim93 sizga ham
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 16:39 | Сообщение # 8638
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
kayfiyatlar yaxshimi hammada

нет девушик-нет проблим
 
JAJJIДата: Juma, 06.01.2012, 19:04 | Сообщение # 8639
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
Zor

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 19:07 | Сообщение # 8640
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
yaxshi unda

нет девушик-нет проблим
 
RAJДата: Juma, 06.01.2012, 19:08 | Сообщение # 8641
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
salom xormela

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
BOMBA_uzДата: Juma, 06.01.2012, 21:15 | Сообщение # 8642
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1075
Статус: Оффлайн
da

bomba
 
JAJJIДата: Juma, 06.01.2012, 22:43 | Сообщение # 8643
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
ng

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 22:47 | Сообщение # 8644
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
ng nima degani

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 23:17 | Сообщение # 8645
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Hormila

 
AleenДата: Juma, 06.01.2012, 23:18 | Сообщение # 8646
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
salomat buling Nafos

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Juma, 06.01.2012, 23:21 | Сообщение # 8647
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Rahmat Alik

 
ЛюßนМчนКДата: Juma, 06.01.2012, 23:47 | Сообщение # 8648
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: Оффлайн
nima gapla

WWW.YAGONA.UZ
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 03:38 | Сообщение # 8649
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
hm

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 04:00 | Сообщение # 8650
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
Ichlerimde dardim
go'zlermde yash
durung yillar during
shashilmang biraz ben
qancheler kupdim bu
nechenchi yaz go'rmeke
xavasim kolmadi endi


нет девушик-нет проблим
 
Поиск: