|
***FLOOD XONA***
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.
Marhamat sizlarga omad!
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:10 | Сообщение # 8626 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Zerikishlar yuqmi
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:18 | Сообщение # 8627 |
|
Группа: Удаленные
| yo' o'zizda nima gap
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:23 | Сообщение # 8628 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xa yaxshi bizada tinchlik Diyora qaerliksiz
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:31 | Сообщение # 8629 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Salom diyora qanisiz savol bor sizga Добавлено (06.01.2012, 14:31) --------------------------------------------- Diyoraaa Добавлено (06.01.2012, 14:31) --------------------------------------------- Diyoraaaaaa
XxX
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:31 | Сообщение # 8630 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Diyora ketib qoldizmi
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:33 | Сообщение # 8631 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Manimcha ketgan
XxX
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:37 | Сообщение # 8632 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xa ketib qoldila shekilli
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:54 | Сообщение # 8633 |
|
Группа: Удаленные
| yo ketmadim
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:55 | Сообщение # 8634 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xa shu yerdamisiz indamaganizga ketib qolgan busa kerak degandik
|
| |
| |
| Real_Madrid_Fc | Дата: Juma, 06.01.2012, 14:56 | Сообщение # 8635 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 2760
Статус: 
| Asalamu ALAYKUM JUM'A AYYOMILAR MUBARAK DO'STLARIM .
REAL MADRID FC
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 15:26 | Сообщение # 8636 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xm rahmat uzizga ham
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Juma, 06.01.2012, 15:51 | Сообщение # 8637 |
|
Группа: Удаленные
| Ibrohim93 sizga ham
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 16:39 | Сообщение # 8638 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| kayfiyatlar yaxshimi hammada
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Juma, 06.01.2012, 19:04 | Сообщение # 8639 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| Zor
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 19:07 | Сообщение # 8640 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| yaxshi unda
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Juma, 06.01.2012, 19:08 | Сообщение # 8641 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| salom xormela
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| BOMBA_uz | Дата: Juma, 06.01.2012, 21:15 | Сообщение # 8642 |
|
Сержант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1075
Статус: 
| da
bomba
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Juma, 06.01.2012, 22:43 | Сообщение # 8643 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| ng
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 22:47 | Сообщение # 8644 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| ng nima degani
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 23:17 | Сообщение # 8645 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Hormila
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Juma, 06.01.2012, 23:18 | Сообщение # 8646 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| salomat buling Nafos
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Juma, 06.01.2012, 23:21 | Сообщение # 8647 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Rahmat Alik
|
| |
| |
| ЛюßนМчนК | Дата: Juma, 06.01.2012, 23:47 | Сообщение # 8648 |
 Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7677
Статус: 
| nima gapla
WWW.YAGONA.UZ
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 03:38 | Сообщение # 8649 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| hm
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 04:00 | Сообщение # 8650 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| Ichlerimde dardim go'zlermde yash durung yillar during shashilmang biraz ben qancheler kupdim bu nechenchi yaz go'rmeke xavasim kolmadi endi
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |