[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
***FLOOD XONA***
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.


Marhamat sizlarga omad!
 
BORIYAДата: Shanba, 07.01.2012, 11:30 | Сообщение # 8676
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1700
Статус: Оффлайн
XORMELAR ZERIMADILARMI

[red]Dunyoda sevmoq yaxshiyu
biroq, Muxabbatning qadriga
yetmoq yaxshiroq,
[/red]
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:33 | Сообщение # 8677
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Telda busa nagrada yoq

Добавлено (07.01.2012, 11:33)
---------------------------------------------
Borya raxmat


XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:34 | Сообщение # 8678
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
Diyor manga salom qani?

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:41 | Сообщение # 8679
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Salomni nima qilas dustim qancha kerak man beraman

XxX
 
DIYORAДата: Shanba, 07.01.2012, 11:42 | Сообщение # 8680
Группа: Удаленные





Salom berdim hammaga salomxonada Alik
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 11:43 | Сообщение # 8681
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
alik diyor qalis

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:44 | Сообщение # 8682
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
kurmay qolibman

нет девушик-нет проблим
 
DIYORAДата: Shanba, 07.01.2012, 11:46 | Сообщение # 8683
Группа: Удаленные





yaxshi
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:49 | Сообщение # 8684
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
Diyor salom xonadagisi hisob emas shu flodda salom berasiz menga

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:49 | Сообщение # 8685
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Kettik man uwatta bulaman

XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:50 | Сообщение # 8686
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
ketdim

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 11:57 | Сообщение # 8687
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Qalaysila

 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:58 | Сообщение # 8688
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Voy post uchibdi

XxX
 
DIYORAДата: Shanba, 07.01.2012, 11:58 | Сообщение # 8689
Группа: Удаленные





Alik Majnun kim o'chirdi yozganimni kopiravat qiganman
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:59 | Сообщение # 8690
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
yaxshida Nafos o'ziz qales

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:59 | Сообщение # 8691
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Alik wottamisiz

XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:59 | Сообщение # 8692
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
man uchirdim

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:59 | Сообщение # 8693
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Manemas diyor

XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 12:00 | Сообщение # 8694
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
men uchirdim

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 12:00 | Сообщение # 8695
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Rahmat Alik zur nima yangiliklar saytda

 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 12:01 | Сообщение # 8696
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Nafosat kayfiyat zor wekilli

XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 12:01 | Сообщение # 8697
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
yangilikni sizdan eshitamizda Nafos

нет девушик-нет проблим
 
DIYORAДата: Shanba, 07.01.2012, 12:01 | Сообщение # 8698
Группа: Удаленные





nimaga Alik
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 12:02 | Сообщение # 8699
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
kerakmas post edi

нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 12:02 | Сообщение # 8700
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Bizada tinch xm kecha yu kundiz forumdasizlar u

 
Поиск: