|
***FLOOD XONA***
|
|
| _-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_ | Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1 |
|
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: 
| Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.
Marhamat sizlarga omad!
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 04:03 | Сообщение # 8651 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| hm
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 04:15 | Сообщение # 8652 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| nima hm yoqmadimi?
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 04:47 | Сообщение # 8653 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| yo
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| RAJ | Дата: Shanba, 07.01.2012, 07:01 | Сообщение # 8654 |
 Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: 
| qalesila
Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 07:44 | Сообщение # 8655 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| yaxwi
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| FLINC | Дата: Shanba, 07.01.2012, 08:52 | Сообщение # 8656 |
 Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 9
Статус: 
| ok :ok:
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 10:18 | Сообщение # 8657 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| qalisla
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 10:25 | Сообщение # 8658 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| bizla yaxshi[๑¤♥SHADDOD_QIZ♥¤๑] siz bugun yagonada uxladizmi?
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 10:53 | Сообщение # 8659 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Salom alik qandoq
XxX
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 10:56 | Сообщение # 8660 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| xa wunaqa
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 10:58 | Сообщение # 8661 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Alik alik
XxX
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:01 | Сообщение # 8662 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| keldizmi? O'rto men har kuni shunday kech turamanda bugun ham uxlab qolibman
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:06 | Сообщение # 8663 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Manam boya sizga ls yozgan vaqtda turdim
XxX
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:10 | Сообщение # 8664 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Hormila salom
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:12 | Сообщение # 8665 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Salomat bulin
XxX
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:14 | Сообщение # 8666 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Xm rahmat
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:14 | Сообщение # 8667 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| qalisla
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:16 | Сообщение # 8668 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| manda daxshat kayfiyatlar yaxshimi?
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| Nafosat | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:19 | Сообщение # 8669 |
|
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: 
| Zerikishlar yuqmi dustlar
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:20 | Сообщение # 8670 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Yoge siz boru endi zerikmaymizda golib. Xa yuvmaysizmi ey
XxX
|
| |
| |
| DIYORA | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:21 | Сообщение # 8671 |
|
Группа: Удаленные
| hormela
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:24 | Сообщение # 8672 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| salomat buling Diyor
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| DAVRON | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:24 | Сообщение # 8673 |
 Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: 
| Nega yangi sahifa nafosat yuvaysizmi
Alik
XxX
|
| |
| |
| Aleen | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:26 | Сообщение # 8674 |
|
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: 
| xm Nafos teldan chiqadiyu
нет девушик-нет проблим
|
| |
| |
| JAJJI | Дата: Shanba, 07.01.2012, 11:29 | Сообщение # 8675 |
 Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: 
| zerikmeyla
Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi öq.mani sevadimi yoki yöq,buni endi manga farqi yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
|
| |
| |