[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
***FLOOD XONA***
_-♣-__FaRiShTaChA__-♣-_Дата: Chorshanba, 03.08.2011, 06:26 | Сообщение # 1
★ღ ♥ FoRuM FaRiShTaChAsI ♥ღ★
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 591
Статус: Оффлайн
Qadrli forumdosh siz bu mavzuda qachonki zeriksangiz flood qilishingiz mumkin! Flood qilish mumkin ekan deb ketma- ket post qoldirish mumkin emas.


Marhamat sizlarga omad!
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 04:03 | Сообщение # 8651
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
hm

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 04:15 | Сообщение # 8652
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
nima hm yoqmadimi?

нет девушик-нет проблим
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 04:47 | Сообщение # 8653
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
yo

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
RAJДата: Shanba, 07.01.2012, 07:01 | Сообщение # 8654
Майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 1663
Статус: Оффлайн
qalesila

Yolg'on gapirvotganimda aldamiman....!
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 07:44 | Сообщение # 8655
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
yaxwi

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
FLINCДата: Shanba, 07.01.2012, 08:52 | Сообщение # 8656
Saytda Yangi
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 9
Статус: Оффлайн
ok :ok:
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 10:18 | Сообщение # 8657
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
qalisla

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 10:25 | Сообщение # 8658
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
bizla yaxshi[๑¤♥SHADDOD_QIZ♥¤๑]
siz bugun yagonada uxladizmi?


нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 10:53 | Сообщение # 8659
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Salom alik qandoq

XxX
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 10:56 | Сообщение # 8660
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
xa wunaqa

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 10:58 | Сообщение # 8661
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Alik alik

XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:01 | Сообщение # 8662
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
keldizmi? O'rto men har kuni shunday kech turamanda bugun ham uxlab qolibman

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:06 | Сообщение # 8663
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Manam boya sizga ls yozgan vaqtda turdim

XxX
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 11:10 | Сообщение # 8664
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Hormila salom

 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:12 | Сообщение # 8665
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Salomat bulin

XxX
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 11:14 | Сообщение # 8666
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Xm rahmat

 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 11:14 | Сообщение # 8667
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
qalisla

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:16 | Сообщение # 8668
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
manda daxshat
kayfiyatlar yaxshimi?


нет девушик-нет проблим
 
NafosatДата: Shanba, 07.01.2012, 11:19 | Сообщение # 8669
Подполковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6019
Статус: Оффлайн
Zerikishlar yuqmi dustlar

 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:20 | Сообщение # 8670
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Yoge siz boru endi zerikmaymizda golib.
Xa yuvmaysizmi ey


XxX
 
DIYORAДата: Shanba, 07.01.2012, 11:21 | Сообщение # 8671
Группа: Удаленные





hormela
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:24 | Сообщение # 8672
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
salomat buling Diyor

нет девушик-нет проблим
 
DAVRONДата: Shanba, 07.01.2012, 11:24 | Сообщение # 8673
Генерал-майор
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 6709
Статус: Оффлайн
Nega yangi sahifa
nafosat yuvaysizmi

Alik


XxX
 
AleenДата: Shanba, 07.01.2012, 11:26 | Сообщение # 8674
Полковник
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 7553
Статус: Оффлайн
xm Nafos teldan chiqadiyu

нет девушик-нет проблим
 
JAJJIДата: Shanba, 07.01.2012, 11:29 | Сообщение # 8675
Лейтенант
Группа: Sayt Ishonchi
Сообщений: 411
Статус: Оффлайн
zerikmeyla

Bir sözim yöq,yuragimga solib böldi
öq.mani sevadimi yoki
yöq,buni endi manga farqi
yöq.Negadur sözim yöq,ortiqcha holim yöq.Men uchun yöqdursan.yurakdan öchgansan,men seni sevmayman sevmayman.
 
Поиск: